Technické památky - Jižní Čechy

Poznejte krásy regionu Jižní Čechy, objevte zajímavá místa v kategorii technické památky a naplánujte si váš výletnický nebo sportovní den. Lákají vás aktivity v přírodě, poznávání památek, atrakce pro rodiny s dětmi nebo jiné sportovní aktivity v kategorii technické památky? Uvidíte, že možností je v destinaci Jižní Čechy je velká řada. Náhodně jsme vybrali několik tipů v kategorii technické památky v lokalitě Jižní Čechy: Jindřichohradecká úzkokolejka - romantická jízda pacifikem České Kanady, Buškův Hamr. Prozkoumejte i některou z obcí, která stojí za návštěvu: Nové Hrady, Vodňany, Besednice. Za dalšími výlety navštivte Jihočeský kraj.

Kam chcete jet?

Technické památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Technické památky
Poznávací

Buškův Hamr

Jižní Čechy Trhové Sviny

0/10

Kousek od Trhových Svin stojí zajímavá stavba nazývaná Buškův hamr (neboli kovárna na vodní pohon) - veřejnosti přístupný objekt patří...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.