Farmy a statky - Jižní Čechy

Potřebujete se odreagovat od každodenního shonu a zažít kouzlo venkova? Naše tipy vám ukážou farmy a statky v oblasti Jižní Čechy, kde si můžete užít autentický venkovský zážitek. Máme pro vás nápady na prohlídky farem, kde se dozvíte o životě na venkově a ochutnáte místní produkty. Navštivte vesnické farmy a statky, kde najdete klid a příležitosti pro relaxaci a zároveň se dozvíte více o venkovském životě. Ponořte se do atmosféry venkovského prostředí a objevte farmy v lokalitě Jižní Čechy.

Kam chcete jet?

Farmy a statky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Farmy a statky
Rodinné

Sýrárna Horní Dvorce

Jižní Čechy Zahrádky

9/10

Máte rádi ovčí sýry, jogurty, jehněčí maso a další dobroty s jasným původem od českého zemědělce? Zajeďte se tedy podívat do rodinného...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.