Technické památky - České Středohoří a Žatecko

Technické památky jsou odrazem lidského inženýrství, technického pokroku a lidského umu. V regionu České Středohoří a Žatecko máte možnost navštívit řadu takovýchto míst. Technické památky nás nejenže ohromují svou konstrukcí a inovacemi, ale také nám ukazují, jak technika a průmysl ovlivnily lidstvo. Mezi druhy technických památek patří doly, mosty, vápenky, pece, mlýny, ale také stroje, přístroje a dopravní prostředky. Proč vyrazit za technickými památkami? Jsou důležitou součástí naší kulturního dědictví a připomínají nám úžasný pokrok, kterého bylo dosaženo. A hlavně se dozvíte mnoho informací. Koukněte se, které z nich najdete v lokalitě České Středohoří a Žatecko. Vzhůru za technologiemi a poznáním.

Kam chcete jet?

Technické památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Technické památky
Naučné

Železniční muzeum

České Středohoří a Žatecko Zubrnice

0/10

Železniční muzeum Zubrnice se nalézá v prostoru bývalého nádražního skladiště zboží. V jeho expozici na návštěvníky čeká typická železničářská...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více