Vodní sporty - Jižní Čechy

Voda je nádherným prostředím pro vodní zábavu. Prozkoumejte tipy na vodní sporty v lokalitě Jižní Čechy, které zahrnují širokou paletu aktivit: od vodního lyžování, přes wakeboarding až po windsurfing. Vyzkoušet můžete jízdu na paddleboardu, kajaku či kánoii. Na velkých jezerech, přehradách a vodních plochách je možné si pronajmout motorovou loď nebo plachetnici a rozšířit tak své možnosti vodních aktivit.

Kam chcete jet?

Vodní sporty
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Vodní sporty
Rodinné

Vodníkova jízda na voru

Jižní Čechy Mladošovice

9/10

Už jste se plavili na voru? Pokud ne, můžete si to vyzkoušet na menším rybníku v Petrovicích (Mladošovicích). Nachází se mezi Borovany...

Další vyhledávané lokality v kategorii: Vodní sporty

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.