Zahrady a parky - Jižní Čechy

Zahrady a parky jsou úžasnými místy přírody a nachází se často v centrech měst a obcí, ale také u zámeckých areálů. Zahrady nabízejí klidné prostředí pro všechny návštěvníky. Tyto zelené oázy jsou domovem různých druhů rostlin, stromů a květin, a jsou doslova lákadlem pro procházky, pikniky nebo jen tak posezení na lavičce. Vydejte se na procházku do parku, lesoparku, zámeckého parku nebo zahrady. Zjistěte, který z parků se nachází v regionu Jižní Čechy. Tato místa nám poskytují odpočinek od každodenního shonu a spojují nás s přírodou, což má na člověka pozitivní vliv.

Kam chcete jet?

Zahrady a parky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zahrady a parky
Zábavné

Houbový Park Roseč

Jižní Čechy Roseč

7.3/10

Při návštěvě chráněné krajinné oblasti Třeboňsko objevíte na její východní hranici Houbový Park. Je to doslova dětský ráj. Zábavný...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.