Archeoparky a skanzeny - Jižní Čechy

Odkryjte tajemství minulosti prostřednictvím archeoparků, skanzenů a muzeí v přírodě. Zjistěte, které z nich si můžete prohlédnou v lokalitě Jižní Čechy. Archeoparky či skanzeny vás zavedou do doby, kdy tradiční zvyky a rituály formovaly každodenní život. Vítejte v kulisách, kde archeologie odhaluje příběhy lidí, kteří žili v tradičních osadách, ať už to byli první keltští osadníci nebo naši slovanští předkové. Ve skanzenech si prohlédnete lidové stavby, ale také nahlédnete do života na vesnici. Spatříte dobovou světnici, stáje, mlýnice, ale třeba také zjistíte jak se dříve uchovávaly potraviny nebo pekl chleba. Archeoparky vás zase vezmou ještě dále do historie, kde uvidíte lidské stopy z počátků naší civilizace.

Kam chcete jet?

Archeoparky a skanzeny
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Archeoparky a skanzeny
Poznávací

Archeopark Na Jánu

Jižní Čechy Netolice

9/10

Archeologický park v jihočeských Netolicích, který si můžete v místě bývalého hradiště Na Jánu prohlédnout, je budován postupně. Účelem...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.