Technické památky - Krkonoše a Podkrkonoší

Baví vás svět techniky a historie zároveň? Připravili jsme pro vás zajímavý přehled technických památek v regionu Krkonoše a Podkrkonoší. Seznamte se s příběhy, které tyto průmyslové a industriální památky vyprávějí a vyrazte na cestu za poznáním historie, lidského umu a inovací. A jaké vlastně to mohou být technické památky? Jsou to důlní stavby, mosty, doly, vápenky, pece nebo větrné mlýny. Prozkoumejte díla, na které měla vliv technika a poznejte jejich historický a kulturní význam.

Kam chcete jet?

Technické památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Technické památky
Rodinné

Větrný mlýn Borovnice

Krkonoše a Podkrkonoší Borovnice

9/10

V Podkrkonoší si v obci Borovnice u Staré Paky na Trutnovsku můžete vychutnat zajímavou turistickou atrakci. Jde o repliku německého...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.