Pivovary a minipivovary - Jižní Čechy

Objevte svět pivovarů a minipivovarů plný výjimečných chutí a tradic. A právě v lokalitě Jižní Čechy se vám nabízí možnost navštívit některé z nich. A co na vás čeká při návštěvě pivovaru? Kromě ochutnávky zlatavého moku se v některých pivovarech můžete těšit na exkurzi, mnohdy v přítomnosti sládka, kde se dozvíte vše o pivovaru, procesu výroby piva, ale i historii pivovarnictví. Tak neváhejte a vydejte se na váš pivo výlet za regionálními mini i většími pivovary. Zjistěte pivovary se nachází v regionu Jižní Čechy a jaké zde vyrábí pivo, od světlých, tmavých či ovocných piv až po svrchně či spodně kvašené nebo různé speciály. To vše se dozvíte.

Kam chcete jet?

Pivovary a minipivovary
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Pivovary a minipivovary
Rodinné

Pivovar Glokner

Jižní Čechy Mirkovice

9/10

V jihočeském kraji objevíte Pivovar Glokner v obci Mirkovice, nedaleko Českého Krumlova. Pivovar je součástí hotelu Svachův dvůr a...

Gastronomické

Pivovar Zvíkov

Jižní Čechy Zvíkovské Podhradí

4.8/10

Pokud jste milovníci historie a zároveň piva, zajeďte si do Zvíkovského Podhradí v Jihočeském kraji. Pivovarský dvůr Zvíkov proslul...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.