Technické památky - Západní Čechy

Technické památky jsou odrazem lidského inženýrství, technického pokroku a lidského umu. V regionu Západní Čechy máte možnost navštívit řadu takovýchto míst. Technické památky nás nejenže ohromují svou konstrukcí a inovacemi, ale také nám ukazují, jak technika a průmysl ovlivnily lidstvo. Mezi druhy technických památek patří doly, mosty, vápenky, pece, mlýny, ale také stroje, přístroje a dopravní prostředky. Proč vyrazit za technickými památkami? Jsou důležitou součástí naší kulturního dědictví a připomínají nám úžasný pokrok, kterého bylo dosaženo. A hlavně se dozvíte mnoho informací. Koukněte se, které z nich najdete v lokalitě Západní Čechy. Vzhůru za technologiemi a poznáním.

Kam chcete jet?

Technické památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Technické památky
Poznávací

Atom muzeum Javor 51 v Brdech

Západní Čechy Borovno

6/10

Muzeum, které se jako jediné zabývá jadernou atomovou válkou. Muzeum slavnostně otevřelo 17. srpna 2013 a nachází se ve vojenském prostoru...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.