Svatojakubský pivovar

Hluboké, Třebíčsko, Vysočina
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Na úpatí Vysočiny v malé vesničce Hluboké nedaleko Náměšti nad Oslavou ochutnáte dobrá piva v rodinném Svatojakubském pivovaru. Pivovar je situován do prostor zrekonstruovaného staroselského dvora. Ochutnáte zde spodně i svrchně kvašená piva.

Autor článku: Radomír Němeček, 21. prosince 2022

Poctivě vyráběné pivo chutná

Ocitnete se v citlivě zrekonstruovaném staroselském dvoře. Majitelé zachovali um starých mistrů, což se vyplatilo. Vaří zde vícesladová piva, české ležáky, speciály i silná piva, vyráběná tradiční poctivou dvourmutovou technologií. Oblíbené je Svatojakubské pivo, dvanáctka Jantarový ležák.

Posedíte ve stylové resturaci

V restauraci si pochutnáte na staročeské kuchyni, nabízejí samozřejmě i chuťovky. Můžete posedět ve stylových prostorách nebo na selském dvoře. Majitelé pořádají sezónní akce.

Můžete si objednat exkurzi po pivovaru

Provedou vás parádním sklepem, z něhož sálá stylová a domácí atmosféra. Seznámíte se s výrobou piva v pivovaru a můžete i degustovat.

Tipy na ubytování

Kde zaparkovat a přístupnost

Naproti pivovaru je malá náves s křížem, kam se několik aut vejde. 200 m odtud je zastávka autobusu.

Poloha na mapě

Základní údaje

Kontaktní údaje

Hluboké 27
Hluboké 67571
737 755 515
730 515 844
svatojakubskypivovar@seznam.cz

Kategorie a štítky

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.