Kopce, kopečky a hory - Vysočina

I když je počasí na draka není důvod zůstat doma. V regionu Vysočina máme to štěstí, že je o zábavu postaráno i když počasí nepřeje. V případě, že je vaše představivost krátká, přečtěte si kam na výlet a co zažít v lokalitě Vysočina v kategorii kopce, kopečky a hory. A když je venku hezky, je možností kam se vydat v kategorii kopce, kopečky a hory mnohem více. A to není vše co se dá dělat v turistické destinaci Vysočina. Koukněte na několik málo tipů se zaměřením na kopce, kopečky a hory. Vybrali jsme namátkou: Hrad Štarkov u Jimramova. V regionu navštivte i: Doupě, Žďár nad Sázavou, Pavlov. Máte představu o dalších aktivitách? Hezký tipem může být Kraj Vysočina a zdejší přírodní zajímavosti.

Kam chcete jet?

Kopce, kopečky a hory
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Kopce, kopečky a hory
Poznávací

Hrad Štarkov u Jimramova

Vysočina Nový Jimramov

9/10

Poblíž Nového Jimramova na Vysočině, zhruba 12 km od Nového Města na Moravě, si udělejte výlet k hradní zřícenině Štarkov nebo také...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.