Archeoparky a skanzeny - Vysočina

Milujeme cestování, poznávání nových krásných míst, venkovní aktivity a vše co jednotlivé regiony nabízí. Jedním z nich je turistický region Vysočina, místo nekonečných možností a outdoorových aktivit. Je i zde řada turistických atrakcí v kategorii archeoparky a skanzeny. Region Vysočina s mnoha aktivitami na téma archeoparky a skanzeny si vaši pozornost právem zaslouží. Objevte i vy super inspiraci s námětem archeoparky a skanzeny, jako např.: Muzeum v přírodě - Skanzen Veselý kopec, Skanzen Horácká vesnice - Centrum Eden. Poznejte jednotlivé obce regionu a vydejte se strávit pohodový den. Můžete například navštívit: Bystřice nad Pernštejnem, Větrný Jeníkov, Sněžné. A kam pokračovat dále? Co takhle prozkoumat Kraj Vysočina a strávit tu pár dní.

Kam chcete jet?

Archeoparky a skanzeny
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Archeoparky a skanzeny

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.