Zoologické a botanické zahrady - Střední Morava a Jeseníky

Máte chuť vyrazit do zoologické zahrady, zookoutku nebo botanické zahrady? My vám ukážeme, které z nich můžete navštívit v oblasti Střední Morava a Jeseníky. Zoologické zahrady vám umožní pozorovat vzácná zvířata z blízka a dozvědět se mnoho zajímavého o jejich životním prostředí. Botanické zahrady vás zavedou na cestu krásnými zahradami a pavilóny plné exotických a vzácných rostlin. Poznejte rozmanitost flóry a fauny, která vás okouzlí svou pestrostí. Navštivte tato místa a objevte zázraky přírody. A víte, že součástí prohlídek jsou často i zajímavé interaktivní expozice a vzdělávací programy? A v některých zoo je možné vyrazit i na safari.

Kam chcete jet?

Zoologické a botanické zahrady
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zoologické a botanické zahrady
Poznávací

ZOO Faunapark Horní Lipová

Střední Morava a Jeseníky Lipová-lázně

9.5/10

Na střední Moravě v Jeseníkách pod Šerákem zavítejte v obci Horní Lipová do menší zoo. Potěší vás i vaše děti. Chov zvířat je v soukromých...

Poznávací

Africké muzeum Safari

Střední Morava a Jeseníky Holčovice

8.5/10

Při svém putování po Jeseníkách se můžete zastavit v Holčovicích v Moravskoslezském kraji v okrese Bruntál. V části obce Jelení objevíte...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.