Archeoparky a skanzeny - Střední Morava a Jeseníky

Víte, které skanzeny či archeoparky můžete navštívit v oblasti Střední Morava a Jeseníky? V archeoparcích a skanzenech se nejen dozvíte, jak se kdysi žilo, ale budete mít také šanci navštívit tradiční osady s archeologickými expozicemi, domy a opevnění keltů nebo si prohlédnout historické zbraně, náčiní a zemědělské stroje. Kde tato místa najdete, vám prozradí náš seznam skanzenů, archeoparků a muzeí v přírodě. Dozvíte se zajímavé informace o archeologii, pravěku, ale také o lidové architektuře a dobových tradicích.

Kam chcete jet?

Archeoparky a skanzeny
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Archeoparky a skanzeny
Poznávací

Skanzen Jesenicka

Střední Morava a Jeseníky Dolní Moravice

9/10

V srdci Jeseníků můžete v Dolní Moravici navštívit Skanzen Jesenicka. Nachází se v hotelovém, sportovním a kulturním komplexu Avalance.

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.