Zoologické a botanické zahrady - České Středohoří a Žatecko

Zoologické a botanické zahrady patří k velmi oblíbeným turistickým cílů. Zejména u dětí se pyšní velké oblibě, ale řekněme si upřímně, kdo zkrátka nemá rád zvířata? Koukněte se na naše tipy, kam vyrazit do zoologických a botanických zahrad v regionu České Středohoří a Žatecko, kde na vás budou čekat rozmanitá zvířata i rostliny z celého světa. Každá ZOO se může pochlubit odlišnými výběhy, pavilony, safari a zajímavými druhy exotických zvířat, se kterými se běžně nesetkáte. Nejmenší děti pak určitě zaujmou farmy, zookoutky, zooparky nebo minizoo, kde uvidí zblízka zvířata a někde je mohou i nakrmit. Zkuste navštívit také botanickou zahradu s bohatou flórou a překrásnými rostlinami, které jen tak někde uvidíte.

Kam chcete jet?

Zoologické a botanické zahrady
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zoologické a botanické zahrady
Naučné

Pštrosí farma

České Středohoří a Žatecko Židovice

8.5/10

Zajímá vás jak se chovají pštrosi a rádi byste nahlédli pod pokličku zkušeným chovatelům? Pak navštivte pštrosí farmu v Židovicích,...

Poznávací

ZOO Ústí nad Labem

České Středohoří a Žatecko Ústí nad Labem

8.8/10

Zoo Ústí nad Labem najdete na svahu Mariánské skály, ve směru na východ od centra města. Možná ji tak trochu znáte - vidět jste ji...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.