Pivovary a minipivovary - Střední Morava a Jeseníky

Objevte svět pivovarů a minipivovarů plný výjimečných chutí a tradic. A právě v lokalitě Střední Morava a Jeseníky se vám nabízí možnost navštívit některé z nich. A co na vás čeká při návštěvě pivovaru? Kromě ochutnávky zlatavého moku se v některých pivovarech můžete těšit na exkurzi, mnohdy v přítomnosti sládka, kde se dozvíte vše o pivovaru, procesu výroby piva, ale i historii pivovarnictví. Tak neváhejte a vydejte se na váš pivo výlet za regionálními mini i většími pivovary. Zjistěte pivovary se nachází v regionu Střední Morava a Jeseníky a jaké zde vyrábí pivo, od světlých, tmavých či ovocných piv až po svrchně či spodně kvašené nebo různé speciály. To vše se dozvíte.

Kam chcete jet?

Pivovary a minipivovary
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Pivovary a minipivovary
Gastronomické

Svatováclavský pivovar

Střední Morava a Jeseníky Olomouc

8/10

V Olomouci navštivte Svatováclavský minipivovar. Najdete ho v historickém centru v ulici Mariánská. Součástí je stylová pivnice. Pivo...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více