Zoologické a botanické zahrady - Krkonoše a Podkrkonoší

Máte chuť vyrazit do zoologické zahrady, zookoutku nebo botanické zahrady? My vám ukážeme, které z nich můžete navštívit v oblasti Krkonoše a Podkrkonoší. Zoologické zahrady vám umožní pozorovat vzácná zvířata z blízka a dozvědět se mnoho zajímavého o jejich životním prostředí. Botanické zahrady vás zavedou na cestu krásnými zahradami a pavilóny plné exotických a vzácných rostlin. Poznejte rozmanitost flóry a fauny, která vás okouzlí svou pestrostí. Navštivte tato místa a objevte zázraky přírody. A víte, že součástí prohlídek jsou často i zajímavé interaktivní expozice a vzdělávací programy? A v některých zoo je možné vyrazit i na safari.

Kam chcete jet?

Zoologické a botanické zahrady
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zoologické a botanické zahrady
Rodinné

Farmapark Muchomůrka

Krkonoše a Podkrkonoší Janské Lázně

6.1/10

V Královéhradeckém kraji se vydejte do východních Krkonoš. Ve Svobodě nad Úpou objevíte Farmapark Muchomůrka. Děti potěší volný kontakt...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.