Zámky - České Středohoří a Žatecko

Na našem portálu naleznete ucelený seznam zámků v malebné oblasti České Středohoří a Žatecko a okolí, kam je možné se vydat na prohlídku. Zámky a paláce jsou nejen historickými památkami, ale i mistrovskými díly architektury. Každý z nich oplývá charakterem a jedinečností, ať už je postaven v renesančním, rokokovém, barokním nebo secesním slohu. Každý zámek je jako pohádka, ať už jde o romantické zámecké zahrady, královské komnaty, sály nebo nádherné prostory, které vás přenesou do světa šlechty, monarchů, králů, královen, princů i princezen. Podívejte, které zámky je možné navštívit v lokalitě České Středohoří a Žatecko. Důvody, proč navštívit zámek, jsou mnohé - poznání historie, estetický zážitek či atmosféra.

Kam chcete jet?

Zámky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zámky
Poznávací

Zámek Roudnice

České Středohoří a Žatecko Roudnice nad Labem

10/10

Jeden z největších zámeckých objektů si prohlédnete v centru Roudnice nad Labem. Ve 12. století sloužil jako sídlo pražských biskupů....

Poznávací

Vodní hrad Budyně nad Ohří

České Středohoří a Žatecko Budyně nad Ohří

7.2/10

Renesanční zámek Budyně nad Ohří je perlou historických objektů Českého středohoří. V minulosti býval vodním hradem a dnes mimo jiné...

Zámek Libochovice

České Středohoří a Žatecko Libochovice

8.5/10

Zámek Libochovice se rozkládá v krásné krajině Českého středohoří. Kromě krásných historických interiérů a zdobné zahrady láká návštěvníky...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.