Výlety pěšky - České Středohoří a Žatecko

Pro milovníky pěší turistiky máme připravené tipy na nejkrásnější turistické trasy a stezky v lokalitě České Středohoří a Žatecko. Ať už máte rádi klidné procházky nebo délší tůry, naše nabídka pěších výletů zahrnuje různorodé možnosti pro každého turistu. A proč vyrazit na pěší výlet? Turistika nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody, výzev i klidu. Putování přírodou je ideální pro obnovu energie, ale také poznávání nových míst. Ať už jdete pěšky, holdujete nordic walking nebo trekingu, děláte mnohé pro své zdraví. Objevte s námi malebné tůry prostřednictvím doporučených turistických tras. U nás na regiontourist nadjete i náročnější horské trasy nebo jedinečné hřebenkovky.

Kam chcete jet?

Výlety pěšky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Výlety pěšky
Poznávací

Holý vrch u Sutomi

České Středohoří a Žatecko Třebenice

9/10

Holý vrch u Sutomi se vypíná nad obcí Sutom, asi 6 km severně od Třebenic. Oproti jiným vrchům Českého středohoří je relativně plochý,...

Poznávací

Kletečná

České Středohoří a Žatecko Velemín

10/10

Kletečná je jednou z přírodních dominant Českého středohoří. Vrchol sopečného původu patří se svými 706 m nadmořské výšky mezi nejvyšší...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.