Zámky - Východní Morava

Vydejte se do světa pohádek prostřednictvím návštěvy zámku, residence nebo paláce, které kdysi sloužily jako sídla šlechtických rodin. A jaké zámky můžete navštívit v turistickém regionu Východní Morava a okolí? To vám přinášíme na této stránce. Většina zámků nabízí jedinečnou možnost prohlídky s průvodcem a rovněž nabízí buď jeden nebo více prohlídkových okruhů. Během prohlídky se dozvíte poutavé příběhy ze života šlechty, králů, královen, princů a princezen, ale také si prohlédnete komnaty, ložnice a sály, které vás okouzlí svou bohatou architekturou. Někde vás vezmou do černé kuchyně a do zázemí služebnictva. K zámku patří i zahrady a procházku rozhodně nevynechte. Pokud nevíte, které zámky v oblasti Východní Morava navštívit, mrkněte se na náš výpis článků.

Kam chcete jet?

Zámky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zámky
Poznávací

Zámek Buchlovice

Východní Morava Buchlovice

10/10

Zámek Buchlovice objevíte ve stejnojmenné obci ve Zlínském kraji. Barokní komplex budete obdivovat pouhých 11 km od Uherského Hradiště.

Poznávací

Zámek Vsetín

Východní Morava Vsetín

9/10

Zámek ze 17. století je jednou z nejvýznamnějších kulturních památek Zlínského kraje a díky své poloze nad centrem města i hlavní dominantou...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.