Zámky - Orlické hory a Podorlicko

Na našem portálu naleznete ucelený seznam zámků v malebné oblasti Orlické hory a Podorlicko a okolí, kam je možné se vydat na prohlídku. Zámky a paláce jsou nejen historickými památkami, ale i mistrovskými díly architektury. Každý z nich oplývá charakterem a jedinečností, ať už je postaven v renesančním, rokokovém, barokním nebo secesním slohu. Každý zámek je jako pohádka, ať už jde o romantické zámecké zahrady, královské komnaty, sály nebo nádherné prostory, které vás přenesou do světa šlechty, monarchů, králů, královen, princů i princezen. Podívejte, které zámky je možné navštívit v lokalitě Orlické hory a Podorlicko. Důvody, proč navštívit zámek, jsou mnohé - poznání historie, estetický zážitek či atmosféra.

Kam chcete jet?

Zámky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zámky
Poznávací

Zámek Rychnov nad Kněžnou

Orlické hory a Podorlicko Rychnov nad Kněžnou

10/10

Rychnovský zámek zkrášlující okresní město Rychnov nad Kněžnou patří mezi nejkrásnější a nejrozsáhlejší celky v Čechách, které spadají...

Zámek Nové Město nad Metují

Orlické hory a Podorlicko Nové Město nad Metují

9.5/10

Lze snad i říci, že je povinností každého turisty, zbloudilce či jen projíždějícího Novým Městem nad Metují, navštívit jeho zámek nebo...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.