Vojenské památky - České Středohoří a Žatecko

Vojenská historie je fascinující a vzpomínky na ní se skrývají na mnoha místech. S našimi náměty vás provedeme po různých vojenských památkách v regionu České Středohoří a Žatecko. Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu po stopách vojenství. Každé vojenské historické místo má svůj jedinečný příběh plný odvahy a hrdinství. A památky, od bunkrů, tvrzí a vojenských pevností, až po technické skvosty jako tanky, letadla a stíhačky stojí za návštěvu. Objevte památníky, které připomínají bitvy a války minulosti, ale i řopíky, rakety a děla.

Kam chcete jet?

Vojenské památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Vojenské památky
Naučné

Památník Terezín a Muzeum ghetta

České Středohoří a Žatecko Terezín

0/10

Město Terezín leží nedaleko soutoku Labe s Ohří. Jeho jméno je spojováno s tragickým osudem desetitisíců nevinných lidí trpících za...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.