Národní parky a CHKO - České Středohoří a Žatecko

Zjistěte, zda se České Středohoří a Žatecko nachází v národním parku nebo na jeho okraji. Při návštěvě národního parku si můžete vychutnat krásu naší přírody, prozkoumat vzácná místa nebo se jen nechat unášet atmosférou těchto míst. Více informací o národních parcích a CHKO naleznete na našich stránkách.

Kam chcete jet?

Národní parky a CHKO
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Národní parky a CHKO
Poznávací

Kletečná

České Středohoří a Žatecko Velemín

10/10

Kletečná je jednou z přírodních dominant Českého středohoří. Vrchol sopečného původu patří se svými 706 m nadmořské výšky mezi nejvyšší...

Poznávací

Rozhledna Varhošť

České Středohoří a Žatecko Hlinná

9/10

Čedičový vrch Varhošť je jednou z dominant Českého středohoří. Leží v nadmořské výšce 639 m, nabízí úchvatné daleké výhledy a například...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více