Zahrady a parky - Severní Morava a Slezsko

Milujeme cestování, poznávání nových krásných míst, venkovní aktivity a vše co jednotlivé regiony nabízí. Jedním z nich je turistický region Severní Morava a Slezsko, místo nekonečných možností a outdoorových aktivit. Je i zde řada turistických atrakcí v kategorii zahrady a parky. Region Severní Morava a Slezsko s mnoha aktivitami na téma zahrady a parky si vaši pozornost právem zaslouží. Objevte i vy super inspiraci s námětem zahrady a parky, jako např.: Tropic Hukvaldy. Poznejte jednotlivé obce regionu a vydejte se strávit pohodový den. Můžete například navštívit: Prostřední Bečva, Starý Jičín, Bohumín. A kam pokračovat dále? Co takhle prozkoumat Moravskoslezský kraj a strávit tu pár dní.

Kam chcete jet?

Zahrady a parky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Zahrady a parky
Poznávací

Tropic Hukvaldy

Severní Morava a Slezsko Hukvaldy

9.5/10

Areál Tropic Hukvaldy na severní Moravě vás zavede do exotického světa rostlin a zvířat. Expozice je zaměřená hlavně na děti. Zamilují...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.