Archeoparky a skanzeny - Českolipsko - Jizerské hory

Seznamte se s oživenou historií v archeoparcích a skanzenech v regionu Českolipsko - Jizerské hory, které vám přiblíží život v dávných dobách. Archeologie nám nabízí pohled do minulosti, jak se kdysi žilo v chýších a domech, kde zvyky a tradice byly součástí každodenního života. Vydejte se s námi do pravěku nebo života keltů a slovanů. Během návštěvy skanzenů nahlédnete do lidových staveb, prohlédnete si světnice, ale také třeba stáje a první zemědělské stroje. V archeoparcích se podíváte daleko do pravěku a uvidíte první primitivní zbraně a náčiní. Lidové stavby a muzea v přírodě vás vtáhnou do světa, kde historie ožívá na každém kroku.

Kam chcete jet?

Archeoparky a skanzeny
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Archeoparky a skanzeny
Naučné

Zemědělské muzeum

Českolipsko - Jizerské hory Pěnčín

0/10

V Zemědělském muzeu v Pěnčíně návštěvníky čeká rozsáhlá expozice zemědělských strojů, které řada dnešních lidí zná spíše jen z filmu...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.