Doporučené ubytování Příhrazské skály pro seniory

Láká vás prima pobyt v oblasti Příhrazské skály a zajímá vás ubytování vhodné pro seniory. Příhrazské skály patří mezi top lokality kam vyrazit za přírodou a památkami. Při hledání ubytování se ujistěte, zda dané ubytování je vhodné pro seniory. Vybírejte s předstihem a ušetříte. Možná vám přijde vhod několik málo našich tipů v oblasti Příhrazské skály: . Procestujte o dovolené region Český ráj a okuste krásy kraje.

Kam chcete jet?

pro seniory
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
pro seniory

Apartmány Doma

Českolipsko - Jizerské hory Janov nad Nisou (29 km)

0/10

Cena od 362 Kč do 400 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Apartmány doma naleznete v horní části obce Janov nad Nisou v Jizerských horách. Můžete se těšit na rodinnou a přátelskou atmosféru....

  • Prostorné apartmány s vlastní kuchyňkou. V okolí je několik restaurací, kde se můžete občerstvit.
  • K dispozici je společenská místnost a udržovaná zahrada s letní terasou.
  • Pro děti je přichystané menší venkovní hřiště.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.