Koupaliště Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Českobudějovicko, Jižní Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.5/10

Moderní koupaliště najdete v Podskalí, na levém břehu řeky Vltavy přímo pod zámkem Hluboká nad Vltavou. Koupaliště Hluboká nad Vltavou provozuje Město Hluboká nad Vltavou.

Autor článku: Radomír Němeček, 31. srpna 2020

Příjemná rodinná atmosféra

Můžete si zaplavat ve velkém bazénu nepravidelného tvaru s 25 m dráhami. K dispozici je i dětský bazén o hloubce půl metru. Dětem je určen i koutek s houpačkami a stolem na stolní tenis. Na koupališti je umístěno hodně laviček a také beachvolejbalové hřiště. Z vodních atrakcí tady najdete 66 m dlouhý tobogán, masážní lůžka, skluzavku a vodní hříbek.

Zábava i sport na jednom místě

Koupaliště náleží ke sportovního areálu Hluboká a není problém si zajít na otevřené a kryté tenisové kurty, golfové hřiště, do fotbalového areálu, na zimní stadion, volejbalové kurty nebo do baseballového areálu.

Občerstvení

V areálu koupaliště je stánek s občerstvením.

Tipy na ubytování

Parkování

Zaparkovat můžete u areálu.

Poloha na mapě

Kam na výlet v okolí

V Hluboké se dá podniknout mnoho věcí. Vydejte se na jeden z nejkrásnějších českých zámků, zámek Hluboká nebo se vypravte do ZOO v Hluboké. A víte, že je zde i Pivovar Hluboká?

Základní údaje

Kontaktní údaje

Podskalí 1020
Hluboká nad Vltavou 37341
+420 387 001 322
infocentrum@hluboka.cz
hluboka.cz

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • Koupání
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.5/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.