Hopsárium

České Budějovice, Českobudějovicko, Jižní Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.8/10

V Českých Budějovicích můžete navštívit zábavní park Hopsárium. Rodinnou hernu ve Vrbenské ulici založili před časem mladí manželé s dcerou, kteří vědí, co baví děti. Přijeďte si i vy se svými ratolestmi zařádit do světa rodinné zábavy.

Autor článku: Radomír Němeček, 21. prosince 2020

Prolézací věž a maxitrampolíny

Herna v Českých Budějovicích je založena na smysluplném využití volného času rodičů hlavně s menšími dětmi. Můžou se vydovádět na 2 100m2 hrací plochy. Užijete si legraci v prolézací věži se skluzavkami. Je vysoká 8 metrů a její součástí je lezecká stěna s překážkami. Potěší a pobaví vás šest maxitrampolín. Pro malé milovníky zimních sportů je připravena maketa sjezdovky, ze které se dá sáňkovat.

foto: hopsarium.cz

Dopravní hřiště a závodní okruh

Děti, které rády řídí, potěší elektrická autíčka na závodním okruhu. Jezdí tu i policejní motorka, která kontroluje dodržování závodních pravidel. Také dopravní hřiště je velmi oblíbenou atrakcí. K dispozici jsou elektrická autíčka, děti se učí pravidla silničního provozu. Když dojde benzín, mohou si zajet k čerpací stanici. Dopravu řídí také semafory.

foto: hopsarium.cz

Zahrajete si nejen míčové hry

Určitě vás zaujme i multifunkční plocha pro míčové hry. Zahrajete si zde cokoliv. Projedete se z kopce na nafukovacích kruzích. Budete se houpat na vlnách v lodi. Zastřílíte si z děl na pěnové míčky. Můžete vlézt do tlamy velkému nafukovacímu žralokovi s mohutnými zuby. Když máte zrovna v den návštěvy narozeniny, můžete si užít klokanovo doupě. Na korálovém útesu si děti vyzkoušejí dovednosti malého potápěče.

Tipy na ubytování

Batolecí farma se zvířátky

Pro nejmenší děti je k dispozici bezpečně situovaná herna se zvířátky. Jsou tu slepice, králíci, koně, které mohou děti krmit a pečovat o ně, jako skuteční farmáři.

Oslava dětských narozenin

Hopsárium umožňuje také oslavu narozenin dětí. Můžete si nechat uspořádat originální dětskou párty. Pro narozeninovou oslavu vám tady připraví stůl s originálním hopsáriovským prostíráním, party čepičkami. Všichni vaši hosté obdrží malé pozornosti. Oslavenec může sedět na trůně jako král. Blahopřát mu přijde maskot rodinné herny - klokanice Sára. Oslavence zavede do svého doupěte s originálními dárky.

V celém prostoru je třeba pohybovat se v ponožkách.

Občerstvení

Součástí Hopsária je bistro plné barevných stolečků a židlí s možností různého druhu občerstvení.

foto: hopsarium

Parkování a přístupnost

Automobil zaparkujete na parkovišti ve Vrbenské ulici. Parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti Hopsária.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Můžete vystoupat na Černou věž
V Českých Budějovicích si nenechte ujít výstup na Černou věž ze 16. století. Najdete ji u Náměstí Přemysla Otakara. Má čtvercový půdorys a její prostor je rozčleněn do devíti pater. Vyhlídková plošina na Černé věži je umístěna ve výšce 46 metrů a vede k ní 225 schodů. Pohled z tak vysoko situované vyhlídky je skutečně nezapomenutelný. Můžete se kochat hlavně pozorováním centra jihočeské metropole. Uvidíte však například i zámek Hluboká nebo horu Kleť.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.8/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.