Aquapark Děčín

Děčín, Děčínsko, České Švýcarsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.3/10
Autor fotky: aquaparkdecin.cz

Aquapark Děčín je rájem všech milovníků vodních radovánek a plavání. Jeho brány jsou otevřeny po celý rok a vzhledem k termální vodě si tu budete užívat i za chladných dní.

Autor článku: Radomír Němeček, 11. února 2021

Výborné zázemí pro plavce i zábavu

Děčínský aquapark patří v České republice k nejmodernějším. Nachází se zde dvě zóny - letní a krytá. Ve venkovní části jsou dva plavecké bazény o délce 50 metrů a jeden bazén o délce 25 metrů. Dále se zde nacháí brouzdaliště pro děti a k odpočinku a slunění slouží příjemné travnaté plochy. Díky příjemné teplotě termální vody je možné venkovní bazény využívat i za chladnějšího počasí a dokonce i v zimě. 

Získejte kondici a pobavte se

V kryté zóně najdete 25 metrový bazén, menší dětský bazén, oblíbený vodní hřib i chrliče vody. Příjemné pocity vám navodí masážní trysky a koupel ve whirlpoolu. Malým dětem je určeno dětské brouzdaliště a dětská říčka a k vyhlášeným atrakcím patří tři tobogány. Venkovní žlutý a červený, oba s převýšením 9 m, mají zakrytovaný start a dojezd v hale. První je dlouhý 82 m, druhý 56 m. V hale se nachází menší žlutý tobogán o délce 65 m a s převýšením 6,5 m. Součástí prostor je také restaurace a tak tu v klidu a pohodě můžete strávit celý, zážitky naplněný, den. Na zájemce z řad návštěvníků čeká široká nabídka pohybových aktivit, z nichž velká část využívá prostředí bazénů a tak si tu můžete vyzkoušet například oblíbený aqua aerobik.

Odneste si zážitek i bronzový nádech pleti

Kromě koupání si můžete v areálu dopřát blahodárných účinků sauny, ohřát se a opálit v jednom ze dvou solárií a vyplavit endorfiny ve zdejší fitness zóně.

Tipy na ubytování

Občerstvení

V areálu se nabízí několik možností občerstvení jak ve venkovní, tak i v kryté části areálu.

Parkování

Pro návštěvníky Aquaparku je připraveno velké parkoviště.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Vydejte se na Pastýřskou stěnu, kde se rozkládá známá děčínská ZOO a vyhlídková restaurace. Za prohlídku rozhodně stojí krásný děčínský zámek.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.3/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.