Doporučené horské chaty Jizerské hory

Vyberte si z naší nabídky horských chat v okolí destinace Jizerské hory. Toužíte po úniku od každodenního shonu a chtěli byste si užít klidného pobytu v přírodě? A právě horská chata vám poskytnete útočiště, kde můžete pobyt a užít si v zimě. zasněžených kopců a v létním období rozkvetlé louky. Mrkněte na horské chaty v lokalitě Jizerské hory a těšte se na horskou krajinu a nespočet příležitostí jak strávit aktivní odpočinek, lyžování či jiné venkovní činnosti. Užijte si zdejší scenerie, prozkoumejte stezky a vychutnejte si prostředí, které daná oblast nabízí. Chcete vidět více nabídek? Porozhlédněte se po ubytování v lokalitě Jizerské hory..

Kam chcete jet?

Horské chaty
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Horské chaty

Chata Centrum Bedřichov

Českolipsko - Jizerské hory Bedřichov

9.5/10

Cena od 650 Kč do 750 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Sbalte sebe i své děti a přijeďte k nám na horskou Chatu Centrum do Bedřichova v Jizerských horách. Vytvořili jsme zde ráj pro rodiny...

  • Máme skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a pro sportovce. Hrát si a cvičit můžete za špatného počasí uvnitř, za pěkného jistě raději využijete naší zahradu s dětským i sportovním hřištěm.
  • Postaráme se kompletně o vaše celodenní stravování. Můžete si ale vybrat i pobyt bez stravy, se snídaní nebo polopenzí. Vše je jen o domluvě.
  • Na lyžařský vlek to máte jen pár kroků. Běžkařských, turistických i cyklistických tras je v okolí mnoho, jen si vybrat.
Další vyhledávané lokality v kategorii: Horské chaty

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více