Bobová dráha Janov nad Nisou

Janov nad Nisou, Jizerské hory, Českolipsko - Jizerské hory
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Autor fotky: bobovadrahajizerky.cz

Vyhledávanou atrakcí Jizerských hor je bobová dráha v Janově nad Nisou. Nabízí adrenalinové zážitky v létě i v zimě, malé děti si tu mohou pohrát v  dětském koutku a nechybí ani příjemné občerstvení.

Autor článku: Radomír Němeček, 9. prosince 2020

Čeká na vás super dlouhá jízda

Bobová dráha dlouhá 900 metrů s převýšením 78 metrů je vhodná pro všechny milovníky akční zábavy a neobvyklých zážitků. Je jedno, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Vozíky bobové dráhy jsou vybavené gumovými kolečky a brzdou, která umožňuje velmi snadno korigovat rychlost jízdy, jsou proto velice snadno a dobře ovladatelné a jízdu tak zvládají v pohodě i děti. Raritou zdejší dráhy je karusel, v němž se bob otočí o celých 450 stupňů. Než vyrazíte na trať, seznámí vás obsluha s pravidly, aby vaše jízda byla naprosto bezpečná. Dozvíte se například, že se v zatáčkách nemáte naklánět, bezdůvodně zastavovat na trati, že máte brzdu držet oběma rukama, do cíle vjíždět pomalu a jiné informace, vedoucí k vaší spokojené a bezproblémové jízdě.

Další zábava pro děti

Součástí areálu je velké dětské hřiště. Je zde i netradiční velká trampolína.

Kde se občerstvit

V areálu bobové dráhy se nachází restaurace s velkou terasou, grilem a udírnou, návštěvníci si mohou dopřát samoobslužnou gastronomii. Na milovníky italské kuchyně čeká také pizzerie. 

Tipy na ubytování

Kudy k janovské bobové dráze a parkování

Z Jablonce pojedete po ul. Janovská, která vás asi po šesti km jízdy přivede k cíli. Dráha leží po levé straně ve směru jízdy a přímo u ní se rozkládá parkoviště. Z Jablonce jede k areálu také městský autobus.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Českolipsko - Jizerské hory

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.