Výlety lodí Česká republika

Už se nemůžete dočkat až vyrazíte s rodinou nebo přáteli na výlet po České republice? Zkuste zapátrat v kategorii aktivit výlety lodí a nechte se navnadit na další nezapomenutelný zážitek. Na Regiontourist najdete více jak tisíc inspirací co dělat v Česku a je zde i mnoho turistických cílů a aktivit orientovaných na výlety lodí. Prohlížejte a těšte se na váš volný den. Pro pohodlné plánování jsme pro vás zvolili následující tipy v kategorii výlety lodí v České republice: Pražská Botanická zahrada, Janův hrad - romantický hrádek v srdci Lednicko-Valtického areálu, K Minaretu a Janovu hradu se vydejte na lodičce. Vypravte se za objevování jednotlivých oblastí Česka: Okolí Prahy, Kutnohorsko, Jizerské hory.

Kam chcete jet?

Výlety lodí
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Výlety lodí
Relax

Pražská Botanická zahrada

Hlavní město Praha Praha

10/10

V Botanické zahradě najdete odpočinek, poznání i zábavu pro celou rodinu. Nachází se na stráni v Troji. Má rozlohu 70 ha. Venkovní...

Tipy na ubytování

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.