Výlety lodí

Plavba na lodi nabízí mnoho výhod, včetně jedinečného pohledu na města i krajinu. Vydejte se na výletní plavbu na parníku nebo klasické osobní lodi. Pro aktivnější jedince je k dispozici možnost splout některou z řek na kanoi, kajaku nebo raftu. A pokud toužíte po odpočinku na sluníčku a chcete si dopřát romantické plavby, pronajměte si pramici, loďku nebo šlapadlo. Projeďte se na rybníku, jezeru nebo přehradě a užijte si báječný den na vodě.

Kam chcete jet?

Výlety lodí
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Výlety lodí
Slapy - plavba parníkem
Rodinné

Svatojánské proudy

Střední Čechy Štěchovice

9.5/10

Svatojánské proudy bývaly rájem milovníků přírody, trempů a vodáků. Ačkoliv zde vybudovaná přehradní nádrž ukončila jejich opravdu...

Relax

Botanická zahrada v Praze

Hlavní město Praha Praha

10/10

V Botanické zahradě najdete odpočinek, poznání i zábavu pro celou rodinu. Nachází se na stráni v Troji. Má rozlohu 70 ha. Venkovní...

Tipy na ubytování

Další vyhledávané lokality v kategorii: Výlety lodí

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více