Golf a minigolf Česká republika

Vypravte se za poznáním krásných a nevšedních míst v České republice. Narazíte na turistická místa a aktivity, které spadají do kategorie golf a minigolf. Česko je díky podnebí ideální pro nadšené cestovatele a sportovce. Ať už budou vaše plány jakékoliv, nevynechejte aktivity se zaměřením na golf a minigolf. Zjistíte, že variant co dělat je víc než dost. Koukněte se dá podniknout v kategorii golf a minigolf najdete v České republice. Namátkou vybíráme: FotbalPark Litomyšl, Pirátí zátoka, Maloskalský minigolf. A co třeba navštívit některou z českých obcí, jako např.: Nová Pec, Prášily, Mnichovo Hradiště.

Kam chcete jet?

Golf a minigolf
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Golf a minigolf
Zábavné

FotbalPark Litomyšl

Východní Čechy Litomyšl

8/10

Na ploše pěti hektarů se dva kilometry od centra východočeského města Litomyšle rozkládá FotbalPark Litomyšl. V okolí Primátorské hráze...

Zábavné

Pirátí zátoka

Hlavní město Praha Praha

10/10

Když v Praze zatoužíte po outdoorových aktivitách, můžete si dopřát oázu zábavy v Pirátí zátoce. Nachází se 250 m od tramvajové zastávky...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.