Zimní sporty Česká republika

Zimní sporty nabízejí pestrou škálu aktivit pro všechny věkové skupiny. A kde si v zimě v Česku zasportovat? Neváhejte a projděte si naši databázi námětů co dělat v zimě v České republice, které jsme pro vás připravili. Proč vlastně sportovat v zimě? Zima, sníh a led vytvářejí ideální podmínky pro různé sporty. Víte, že např. běhat, jezdit na kole můžete celoročně a tedy i v zimě?

Kam chcete jet?

Zimní sporty
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Zimní sporty
Střelecký ostrov - severní část
Rodinné

Střelecký ostrov

Hlavní město Praha Praha

9.5/10

Mezi oblíbené oázy klidu v Praze patří Střelecký ostrov. Nachází se v srdci města zhruba uprostřed řeky Vltavy mezi Slovanským a Dětským...

Zábavné

Skalka Family Park

Severní Morava a Slezsko Vřesina

4.9/10

V Ostravě na Vřesině se pobaví hlavně vaše děti. Skalka Family Park je pro ně díky velkému množství atrakcí v zimě i v létě doslova...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.