Výlety lodí - České Švýcarsko

Dopřejte si báječné chvíle na vodě a vychutnejte si romantickou plavbou na lodi v oblasti České Švýcarsko. Náš seznam zahrnuje různé typy plaveb lodí, od výletních plaveb na parníku, plachetnicích až po plavbu na klasických lodích. Pro ty, kteří si chtějí užít trochu dobrodružství, nabízíme přehled možností, kde si můžete půjčit kanoe a splavit některou z našich řek. A chcete-li trochu relaxu a zábavy, tak na našich rybnících, přehradách a jezerech se můžete projet loďce nebo šlapadle.

Kam chcete jet?

Výlety lodí
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Výlety lodí

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.