Vyhlídka na Farském kopci

Rokytnice v Orlických horách, Orlické hory a Podorlicko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Zavítejte na vyhlídku na Farském kopci u Rokytnice v Orlických horách. Zdejší vyhlídka je sice nenápadná, ale přesto nabízí krásný romantický výhled.

Autor článku: Radomír Němeček, 24. srpna 2020

Pouhý kousek od Rokytnice

Vyhlídka na Farském kopci nabízí svým turistům krásný výhled na Rokytnici v Orlických horách a její okolí ve slunných horkých dnech léta i v čase zimního království. Stačí se vydat kousek od sjezdovky (v zimě klidně i na lyžích) a jste na místě.

foto: hkregion.cz

Jak na vyhlídku

Z Rokytnice v Orlických horách vydejte po modrém (souběžně se zelenou) značení směrem k rozcestí Nad Rokytnicí. Jakmile vyjdete první stoupání z Rokytnice, uvidíte nenápadnou vyhlídku se zábradlím na bývalé malé vodárně. Odtud se můžete již kochat krajinou či si v létě užít báječný piknik. Vzdálenost z centra Rokytnice: 1,1 km Trasa na mapě

Parkování

Osobní automobil zanechte v Rokytnici v Orlických horách na veřejném parkovišti vedle obchodu COOP.

Tipy na ubytování

Poloha na mapě

Co navštívit v okolí?

Přímo v Rokytnici v Orlických horách byste si určitě neměli nechat ujít nově otevřené Muzeum Sýpka, které využívá různých moderních prvků, které pohltí nejen vás, ale především zabaví mladší jedince. Otevřeno je celoročně. Návštěvy nebudete určitě litovat, protože se jedná skutečně o netradiční zážitek. 

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Orlické hory a Podorlicko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.