Přírodní koupaliště Les Včelný

Rychnov nad Kněžnou, Orlické hory a Podorlicko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.5/10
Autor fotky: koupaliště Včelné

Užijte si letní radovánky na parádním koupališti, které je navíc v krásné přírodě. Toto vše vám zaručí Přírodní Koupaliště ve Včelném u Rychnova nad Kněžnou.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. srpna 2020

Pro děti i zdatné plavce

Vodní betonová nádrž, která je rozdělena do tří částí nabízí návštěvníkům příjemné osvěžení v parných letních dnech. Rozdělená vodní plocha nabízí dostatek vyžití pro děti, rekreanty a plavce, kteří mají rádi vyhrazené plavecké dráhy. Aktivního vyžití je zde také mnoho. Můžete si zapůjčit míče, sítě či pálky.

Přístupnost

Koupaliště ve Včelném se nachází asi 1 km od centra Rychnova nad Kněžnou. Ke koupališti se lze dostat také několika turistickými stezkami z Rychnova a okolních obcí. Krásná procházka se vám naskytne, půjdete-li od místa zvaného Studánka. Do Rychnova nad Kněžnou se lze bez problémů dostat autobusovým či vlakovým spojením.

Občerstvení

Přímo v areálu

Tipy na ubytování

Parkování

Osobní automobil lze zaparkovat přímo na vyhrazeném parkovišti pro návštěvníky koupaliště. Parkování je zdarma a časově neomezené.

Poloha na mapě

Tip na výlet v okolí

Krásný Přírodní park Les Včelný, kterého vás dělí jen několik metrů je skutečně nádherou okolí Rychnova nad Kněžnou. Určitě si tento park s krásnou přírodou nenechte ujít a udělejte si zde krásnou procházku. Terén je ideální i na výlet na kole či bruslích nebo s kočárkem.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.5/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Orlické hory a Podorlicko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více