Vodní ráj Jihlava

Jihlava, Českomoravská vrchovina, Vysočina
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10

Aquapark v Jihlavě je největším svého druhu na Vysočině. V provozu je celoročně. Vodní Ráj najdete v ulici Romana Havelky 4893/5a. Je rozdělen na krytou a vnější část, jsou tu k dispozici relaxační zóny. S celou rodinou si určitě užijete příjemné chvíle.

Autor článku: Radomír Němeček, 21. listopadu 2020

Vnitřní areál nabídne příjemné atrakce a relax

Uvnitř Vodního Ráje se nachází krytý bazén s atrakcemi, vířivý bazén k relaxaci, dětské brouzdaliště. Kromě toboganu v délce 108 m objevíte divokou řeku, skupinovou vířivku, perličková lůžka, vodopád, stěnové masážní trysky, jsou tu chrliče, vodní stěna. Součástí krytého prostoru  je sauna a pára. Můžete se objednat na masáž nebo do solária. V relaxační zóně, kterou najdete v prvním patře nad bazénem, jsou k dispozici lehátka, na nichž  si odpočinete.

Kneippův chodník vás ozdraví

V krytém prostoru Vodního Ráje je také k dispozici zdraví prospěšná procedura Kneippův chodník.   Vejdete do prostoru, kde oblázky na dně proudící vody masírují chodidla. Střídavé koupele v teplé a studené vodě zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla. Ulevují však hlavně při bolestech hlavy a při syndromu studených nohou. Procedura vede k otužování a ke zlepšení metabolismu.

Celý Vodní Ráj v noci svítí

Když se setmí, je v areálu koupání doslova magické. Celý se totiž rozsvítí, a to díky podvodnímu osvětlení bazénů. Návštěva ve večerních hodinách se vám určitě zalíbí.

Tipy na ubytování

Letní venkovní aquapark

Letní část Vodního Ráje nabízí velký rekreační bazén s atrakcemi, 25metrový plavecký bazén s pěti drahami pro rekreační plavání. Pro děti je tu zábavný dětský bazén s vodním hradem a brouzdaliště. Pro slunění a odpočinek je k dispozici dostatečné množství travnatých ploch. Můžete si zasportovat na venkovních víceúčelových hřištích – zahrajete si tenis, nohejbal, volejbal nebo plážový volejbal.

Občerstvení

V aquaparku je možností k občerstvení celá řada. Už ve vstupním vestibulu můžete využít služeb Bufetu u Mývala. Nabízí klasické rychlé občerstvení, včetně široké škály nápojů. V létě vás potěší venkovní pizzerie s terasou a výhledem na venkovní areál. Po venkovním areálu je umístěno mnoho občerstvovacích stánků.

Parkování a přístupnost

Automobil můžete zaparkovat přímo u aquaparku, nebo na některém z přilehlých dalších parkovišť v obchodní zóně.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Zavítejte do zoo pěti kontinentů
Návštěvu jihlavské zoo si nenechte ujít. Ocitnete se v prostředí, které je členěno do pěti kontinentů. Můžete si prohlédnout, jak vypadá Matongo, vesnice v africké poušti. Projdete se  asijským parčíkem Hokkaido. Nahlédnete do jihoamerické Haciendy Escondido. Čekají vás Shetlanské ostrovy a mnoho zajímavých expozic, zahrnujících na 200 druhů exotických zvířat. Uvidíte krokodýly a anakondy velké. Prohlédnete si drápkaté opice nebo levharty. Zoo má také raritu - expozici vlků. Můžete je pozorovat z dřevěné vyhlídky. Rozloha zoo navzdory své skutečně bohaté nabídce pro návštěvníky není velká. Zvládnete ji projít s malými dětmi. Mají zde pro sebe i odpočinkový koutek s obřím toboganem.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.