Strašidelný dům
Olomouc, Haná, Střední Morava a Jeseníky

 
Ohodnoťte jak se vám líbil článek
10/10

Chcete se nechat pořádně vyděsit a bát? Bojovat realisticky vypadajícími zbraněmi se smrtelným virem? Pak navštivte Strašidelný dům v Olomouci.

Autor článku: Radomír Němeček, 21. listopadu 2020

Čeká vás pořádný adrenalin

Adrenalinovou zábavu s hororovým příběhem prožijete v olomouckém Strašidelném domě. Na více než 600 metrů čtverečních vás čeká pěkná porce strachu. Provozovatelé tohoto druhu zábavy se nechali inspirovat americkými strašidelnými domy. Věřte, že obyvatelé domu se už postarají o to, aby vás pořádně vyděsili. Určitě půjde o nezapomenutelný zážitek.

foto: strasidelnydum.cz

Chcete zabíjet zombíky? Máte příležitost

Zombie apokalypsa. Takový název nese novinka, kterou Strašidelný dům připravil pro návštěvníky. Dozvíte se, že v laboratořích domu došlo k nehodě. Unikl smrtící virus, který může zničit celé lidstvo. Všichni pracovníci laboratoře se po nákaze zlověstným virem proměnili v zombíky. Dostanete příležitost Zombie apokalypsu zastavit. V recepci Strašidelného domu dostanete realisticky vyhlížející zbraně, které vám pomohou blížící se katastrofu zastavit.

foto: strasidelnydum.cz

Občerstvení

Naproti Strašidelnému domu najdete občerstvení Kebab, můžete zavítat i do cukrárny, kavárny a čajovny Café Palác.

Parkování

Automobil můžete zaparkovat v Komenského ulici, kde se Strašidelný dům nachází. Je jednosměrná, počet míst je však značně omezen a zpoplatněn. Další možností je ulice 1. máje z druhé strany hotelu. Tam se parkuje na parkovací automat.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Katedrála sv. Václava v Olomouci
Po návštěvě Strašidelného domu si můžete nechat duši pro změnu povznést pohledem na architektonické skvosty. Z Komenského ulice se napravo Dómskou ulicí dostanete na Václavské náměstí k nádherné katedrále sv. Václava. Díky věžím, z nichž jedna je vysoká 101 m, je gotická trojlodní katedrála dominantou Olomouce. Je v ní umístěn největší moravský zvon sv. Václav. V interiéru se nachází relikviář s ostatky sv. Jana Sarkandera. Za vidění stojí samozřejmě i románský Biskupský palác. Spolu s katedrálou tvořil jádro přemyslovského hradu z 11. století. Vaší pozornosti jistě neujde ani románská okrouhlá věž s kaplí sv. Barbory.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Komenského 863
Olomouc 77900
+420 778 061 666
info@strasidelnydum.cz
http://strasidelnydum.cz

Štítky

  • Poznávací
  • Pro dva
  • Bludiště a labyrinty
  • Zabavní centra
Jak se vám líbí článek
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy co podniknout v regionu Střední Morava a Jeseníky

Vyberte si ubytování

Chata Kunc

Orlické hory a Podorlicko Deštné v Orlických horách

10/10

Penzion Topas

Krkonoše a Podkrkonoší Pec pod Sněžkou

0/10
Cena od 590 Kč do 890 Kč

Chata Orion

Krkonoše a Podkrkonoší Pec pod Sněžkou

10/10
Cena od 590 Kč do 890 Kč
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více