Přírodní koupaliště Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách, Orlické hory a Podorlicko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Příjemné osvěžení se Vám nabízí v přírodním koupališti v horské obci Rokytnice v Orlických horách. Koupaliště naleznete kousek od centra obce.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. srpna 2020

Koupání v centru obce

Koupaliště leží kousek od centra a přitom je hezky obklopené zelení. Je zde větší množství míst, kde si můžete roztáhnout deku a odpočívat třeba celý den.

Přístupnost

Koupaliště se nachází blízko centra. Naleznete jej za kostelem Všech Svatých. Z náměstí ke koupališti je to pouhých 200 metrů. 

foto: Ivana Cupakova

Otevírací doba

Volná otevírací doba

Tipy na ubytování

Vstupné

Přístupné bez vstupu.

Parkování

Osobní automobil lze zaparkovat v blízkosti koupaliště

Poloha na mapě

Kam do okolí

Přímo v Rokytnici v Orlických horách můžete navštívit nové muzeum Sýpka, které zde bylo slavnostně otevřeno. Historie Orlických hor je zde presentována interaktivní formou především pro děti. V Rokytnici jsou také nádherné dřevěné domy, které lemují celé náměstí a je jimi poseta i značná část města. 

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Orlické hory a Podorlicko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.