Tipy co podniknout Třebíč a okolí když prší

když prší - tipy kam na výlet v obci Třebíč a spousta aktivit na jednom místě. Prozkoumejte tématické výlety když prší, co navštívit a podniknout v okolí lokality Třebíč. Na našich stránkách najdete zajímavá místa a různé náměty jak strávit prima den nebo celý víkend. Ze všech článků v místě Třebíč na téma když prší vybíráme: Bazilika sv. Prokopa v Třebíči, Zámek a Muzeum Vysočiny, Mozkoherna - zábavný trénink pro celou rodinu. Pro neznalé, Třebíč leží v katastru Kraj Vysočina v turistické části Vysočina.

Kam chcete jet?

když prší
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
když prší
Sportovní

Aquapark Třebíč

Vysočina Třebíč

0/10

V Třebíči najdete sportovní areál Laguna s aquaparkem. Nachází se na sídlišti Hájek. Můžete se zde s dětmi rekreovat, pobavit, zasportovat...

Poznávací

Zámek a Muzeum Vysočiny

Vysočina Třebíč

10/10

Návštěvu Třebíče určitě spojte s návštěvou zámku. Čekají vás krásné expozice i interaktivní výstava a Bazilika sv. Prokopa.

Poznávací

Zámek Budišov

Vysočina Budišov (11 km)

10/10

V okrese Třebíč si nenechte ujít prohlídku honosného zámku Budišov. Nachází se ve stejnojmenném městysu Budišov.

Gastronomické

Svatojakubský pivovar

Vysočina Hluboké (25 km)

10/10

Na úpatí Vysočiny v malé vesničce Hluboké nedaleko Náměšti nad Oslavou ochutnáte dobrá piva v rodinném Svatojakubském pivovaru. Pivovar...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.