Aquapark Třebíč

Třebíč, Třebíčsko, Vysočina
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.3/10
Autor fotky: lagunatrebic.cz

V Třebíči najdete sportovní areál Laguna s aquaparkem. Nachází se na sídlišti Hájek. Můžete se zde s dětmi rekreovat, pobavit, zasportovat si a zajít i do wellness.

Autor článku: Petr Kouba, 15. září 2020

V Aquaparku Laguna je i podmořská jeskyně s akváriem

Zábavní zóna Aquaparku Laguna vás uvítá bazénem nepravidelného tvaru. Má plochu téměř 200 m2 a hloubkou 120 cm. Najdete tu mnoho vodních atrakcí: divokou řeku, houpací kolébku, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany. Můžete obdivovat podmořskou jeskyni s akváriem. Na ochozu kolem bazénu můžete odpočívat na vyhřívaných lavicích.

foto: lagunatrebic.cz

Čím zabavíte vaše děti

Děti v aquaparku obdivují 132 m dlouhý tobogán. Vede otevřenými i krytými úseky. Z nástupního místa tobogánu se vám otevře výhled na město Třebíč z výšky 15 m. Součástí zábavní zóny je i venkovní bazén se slanou vodou, který je přístupný celoročně, v letních měsících se do něj dostanete rovněž z venkovní travnaté plochy. U aquaparku je dětské hřiště s herními prvky a posezením. Pro bikery je k dispozici bikepark.

Plavecký bazén – klasická pětadvacítka

Plavecký bazén je krytý, měří 25 m a má 8 drah. Součástí je prohřívací kabina. Pro děti je k dispozici také dětské brouzdaliště. Novinkou je mokrý bufet v odpočinkové zóně. Vzniklo tam okénko s nealkoholickými nápoji a můžete si tam dát pizzu.

foto: lagunatrebic.cz

Wellness zóna pro relaxaci

Wellness zóna se dá využít pouze bez plavek. Budete odpočívat v několika typech saun. Je zde finská sauna klasická, dále s vonnými esencemi, bylinná. Využít můžete bylinkovou lázeň a parní lázeň. Součástí saun je ochlazovací bazének, ochlazovací vědro, sprchy a tropický déšť.

foto: lagunatrebic.cz

Občerstvení

Občerstvit se můžete v Bistru Aqua. Nachází se v relaxační zóně. Nabízí studená i teplá jídla a nápoje. V areálu je i pizzerie Laguna.

Parkování

Parkovat můžete přímo u aquaparku na rozlehlém parkovišti Mládežnická. Parkoviště je i u krytého bazénu.

Poloha na mapě

Kam na výlet v okolí

Z Třebíče se můžete vydat na výlet do 20 km vzdálené Náměšti nad Oslavou. Prohlédnete si tam zámek postavený podle italských vzorů. Součástí prohlídky je pracovna bývalého prezidenta Edvarda Beneše. Budete obdivovat krásnou expozici vzácných gobelínů a knihovnu. Oblíbeným okruhem je královský a dětský apartmán. V zámeckém parku uvidíte tři sta let staré duby, nejstarší je tisíciletý Žižkův dub.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Mládežnická 1096
Třebíč 67401
info@lagunatrebic.cz
www.lagunatrebic.cz

Štítky

 • Sportovní
 • Plavání
 • Wellness centrum
 • když prší
 • pro rodiny s dětmi
 • pro rodiče s dětským kočárkem
 • Sauny
 • Sportovní areály
 • pro dva
 • Lázně
 • pro seniory
 • Masáže
 • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.3/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.