Koupaliště Jetřichovice

Jetřichovice, Děčínsko, České Švýcarsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.2/10

Přírodní koupaliště Jetřichovice naleznete na okraji obce u vstupu do Pavlinina údolí v Národním parku České Švýcarsko. Užijete si tady relax ve vodní nádrži, která prošla rekonstrukcí.

Autor článku: Radomír Němeček, 11. února 2021

Koupaliště je součástí kempu. Nádrž, kterou napájí voda z potoka Chřibská, je rozdělena na dvě části. První má maximální hloubku 130 cm a je určena neplavcům a těm, kteří se teprve s vodní hladinou blíže seznamují. Její druhá polovina je hluboká až 2,5 metru. 

Zázemí pro návštěvníky koupaliště i kempu

Břehy a pláže koupaliště jsou travnaté. V zázemí najdete vše, co pro příjemně strávený den u vody také potřebujete - sociální zařízení s WC a sprchami, kabiny i převlékárny. Chvíle odpočinku vám zpříjemní sportovní vyžití na zdejším hřišti.  

Občerstvení

V areálu je restaurace se standardní nabídkou teplých a studených nápojů.

Parkování

Parkovací plocha je před vstupem do areálu koupaliště.

Tipy na ubytování

Ubytování v Jetřichovicích a okolí

Prohlédněte si možnosti ubytování v Jetřichovicích a okolí

Poloha na mapě

Zajímavosti v okolí. Kam se vydat na výlet

Od koupaliště se můžete vydat na procházku vyhlášeným Pavlininým údolím. V létě oceníte příjemný chládek.  Vydat se můžete i  za nejznámějšími vyhlídkami a místy Jetřichovických skal. Méně náročný výlet vás zavede k samotnému Dolskému mlýnu, který proslavila zde natáčená pohádka o Pyšné princezně. Z Jetřichovic vás k němu nasměruje žlutá turistická značka. Mlýn je volně přístupný. S dětmi se můžete vydat z Jetřichovic na Trpasličí skálu, která leží při silnici mezi Jetřichovice a Rynarticemi. Nenáročný výstup do skal u cesty vás postupně seznámí se Sněhurkou a sedmi trpaslíky, vytesanými do skal.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Jetřichovice
606 232 538

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • se psem
  • Koupání
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6.2/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu České Švýcarsko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.