Koupaliště a sportovní areál

Jiřetín pod Jedlovou, Lužické hory, České Švýcarsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Autor fotky: sportcentrumjiretin.cz

Koupaliště v Jiřetíně pod Jedlovou je součástí rozsáhlého volnočasového areálu. Bezprostřední blízkost lesa umocňuje pocit klidu a pohody.

Autor článku: Radomír Němeček, 11. února 2021

Sportovní areál plný zábavy

Koupaliště tvoří bazén o rozměru 25 x 9 m, který je vybaven protiproudem. Návštěvníci mohou využívat sociální zázemí s WC, sprchami a teplou vodou. Vedle možnosti koupání si můžete na zdejším hřišti zahrát volejbal či nohejbal, vyzkoušet pétanque, příznivci beach volejbalu ocení tři upravené pískové kurty a příjemným zpestřením je i minigolfové hřiště. Součástí areálu je také tělocvična a sauna. Veškeré potřebné náčiní pro hry najdete ve zdejší půjčovně. 

foto: sportcentrumjiretin.cz

Zázemí pro děti

Děti se mohou těšit na venkovní dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a dalšími atrakcemi.

Občerstvení

V areálu je stánek s občerstvením.

Kde zaparkovat

Parkování je zajištěno u areálu. 

Poloha na mapě

Tipy co dělat v Jiřetíně

Vydejte se do Jiřetína pod Jedlovou za historií těžby stříbra, navštivte štolu sv. Jana Evangelisty, projděte 4,5 km dlouhou Hornickou stezkou údolí Milířky a poté zamiřte po červené na zříceninu hradu Tolštejn, kde se nachází i příjemná stylová restaurace. Pohled z výšky vám nabídne rozhledna Jedlová na stejnojmenné hoře, kterou najdete nedaleko Jiřetína.  

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.