Plavecký bazén Rumburk

Rumburk, Šluknovsko, České Švýcarsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Město Rumburk, které leží těsně u hranic s Německem, svým obyvatelům a návštěvníkům nabízí možnost sportovního vyžití v krytém plaveckém bazénu. Kromě plavání tu můžete strávit příjemné chvíle například při masážích, v sauně nebo třeba v soláriu.

Autor článku: Radomír Němeček, 11. února 2021

Malý, ale hezký areál

Krytý plavecký bazén se šesti drahami má délku 25 metrů a je doplněn dvěma můstky - třímetrovým a metrovým. Jeho hloubka se pohybuje od 1,2 do 3,6 m a tak si tu mohou bez obav zaplavat méně zkušení i ostřílení plavci. Na děti čeká brouzdaliště s oblíbeným vodním hřibem. Pro pohodlí návštěvníků slouží pohodlné kabiny, převlékárny a sprchy.

Další možnosti vyžití

V areálu se nachází doplňkové služby a můžete si tu užít příjemné chvíle v sauně a v soláriu, najdete tu také pedikúru, různé druhy masáží a kadeřnictví.

Občerstvení

V části u recepce je občerstvení a můžete si tu odpočinout a popovídat. 

Tipy na ubytování

Parkování

Plavecký bazén najdete v Rumburku asi kilometr od centra města, na ulici U Nemocnice 2/90. Návštěvníkům je k dispozici parkoviště. Otevřeno je celoročně

Poloha na mapě

Tip na výlet v okolí

Z Rumburku se vydejte k vrcholu Dymník. Ve výšce 516 m n. m. se tu vypíná stejnojmenná rozhledna, k jejíž vyhlídce vás přivede 82 schodů. Uvidíte třeba Luž, Ještěd, Smrk, Milešovku či Bezděz. Pod vrcholem na vás pak čeká příjemná a vyhlášená restaurace, jejíž historie sahá až do roku 1895.

Základní údaje

Kontaktní údaje

U Nemocnice 90
Rumburk 40801
412 332 590
info@srasrumburk.cz
srasrumburk.cz

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • Sauny
  • Koupání
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • Masáže
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.