Koupaliště Česká Kamenice

Česká Kamenice, Děčínsko, České Švýcarsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8.3/10

V malebném městečku České Kamenice, které leží na severu Čech nedaleko Děčína, můžete v letním období zavítat na zdejší příjemné městské koupaliště.

Autor článku: Radomír Němeček, 11. února 2021

Modré oko koupaliště vyniká v zeleni

Na návštěvníky koupaliště čeká pěkný a udržovaný 50 metrový bazén s průzračně modrou hladinou. V areálu najdete sociální zázemí, stánek s občerstvením, můžete si zahrát stolní tenis a relaxovat na příjemných udržovaných travnatých plochách, nebo posedět na lavičkách. Děti potěší dětská skluzavka.

Kde se občerstvit

V areálu koupaliště je otevřený stánek s občerstvení. Zakoupíte si zde klasické rychlovky k jídlu, tak i standardní pivo, limo, nanuky a další pochutiny.

Kde zaparkovat?

Parkovací plochat je před vstupem do areálu koupaliště.

Tipy na ubytování

Poloha na mapě

Tip na výlet v okolí

Prostřednictvím dvou turistických okruhů, tzv. „Zážitkové trasy“, se můžete v blízkosti České Kamenice seznámit s krásnou přírodou a některými ze zdejších drobných kulturních památek. Kratší trasa má asi 5 kilometrů a povede vás od parkoviště ve Studeném přes Studený potok do Lipnice. Tento okruh je vhodný a vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Delší okruh, dlouhý 11 km, začíná rovněž na parkovišti ve Studeném, avšak pokračuje od Studeného potoka dál po červené TZ k soutoku s Chřibskou Kamenicí. Prochází Pavlininým údolím, kolem koupaliště v Jetřichovicích, vzhůru Tesanou cestou k Rynarticím a po modré TZ k soutoku a dále po červené TZ do Studeného. Na parkovišti ve Studeném je umístěn informační panel s vytyčenými trasami.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Česká Kamenice
702 613 170
o.richter@ceska-kamenice.cz

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • Koupání
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8.3/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.