Gibon Park

Rožnov pod Radhoštěm, Beskydy - Valašsko, Severní Morava a Slezsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9.5/10

Toužíte po adrenalinových zážitcích? Zajeďte si do Gibon parku v Rožnově pod Radhoštěm. Nachází se v sousedství beskydského campu a koupaliště v tomto krásném městě.

Autor článku: Radomír Němeček, 28. ledna 2021

Zábava v lesoparku pro celou rodinu

V příjemném prostředí lesoparku uprostřed Beskyd najdete zábavu a atrakce pro celou rodinu. Gibon Park v Rožnově pod Radhoštěm nabízí adrenalinový zážitek pro každého, kdo si chce ověřit fyzickou zdatnost a zručnost, odvahu a psychickou odolnost. Zvláštní pozornost pak provozovatelé věnují dětem. Pro ně připravili spoustu atrakcí a zábavy.

foto: gibonpark.cz

Nejoblíbenější je lanová dráha

Pokud se chcete i vy jako dospělí opravdu fyzicky vyřádit, můžete absolvovat celou lanovou dráhu. Dráha má 30 vzájemně propojených úseků se 162 pevnými nebo visutými překážkami, s různým stupněm obtížnosti. Jsou umístěny 2 až 6 metrů nad zemí. Lanová dráha je vhodná pro děti od 10 let výše, ale zvládnou ji i někteří zdatní senioři. Čeká vás na ní třicet překážek, které jsou zavěšené na lanech mezi stromy . O bezpečnost se obávat nemusíte. Dostanete na cestu nejen potřebné vybavení, ale budete náležitě poučeni od vyškolených instruktorů. Ti také na vás po celou dobu vašeho lezení bedlivě dohlédnou.

foto: gibonpark.cz

Lanové centrum Giboňáček

Ani vaše děti ,co se týká ohledu lezení a dalších aktivit, nepřijdou rozhodně zkrátka. Můžete je nechat lézt v dětském lanovém centru Giboňáček. Jednoduché překážky jsou pro ně umístěné ve výšce 1,5 metru nad zemí. Zabezpečení dětí řeší jistící sítě, které jsou permanentně instalované do lanové konstrukce.

foto: gibonpark.cz

Tipy na ubytování

Zabavíte se spoustou atrakcí

V Gibon Parku se budete cítit skvěle. Můžete si zaskákat v trampolínovém centru, absolvovat aquazorb. Děti rády jezdí také například v tubingové dráze. V dětském parku jsou kolotoče, houpadla, skluzavky, nebo dřevěný i nafukovací hrad. Zapůjčit si můžete koloběžku. Jezdí zde dětský vláček. Nejen pro děti, ale i pro vás, jsou k dipozici třeba zábavní trenažéry. V oblibě je například silový trenažér a trenažér býka. Vyzkoušejte si lukostřelbu, bumber ball nebo clack line.

foto: gibonpark.cz

Občerstvení

Přímo v Gibon Parku se nachází restaurace, gril bar a zahradní restaurace se širokou nabídkou jídel a občerstvení.

Parkování a přístupnost

Zaparkovat můžete kousek od areálu, na parkovišti u Camping Sportu v Radhošťské ulici. Případně můžete zaparkovat na parkovišti hotelu. Ke Gibon Parku se pohodlně dostanete. Je vzdálen od obou parkovišť zhruba 400 m. Eroplán.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Prohlédněte si Valašskou dědinu
Valašské muzeum v přírodě si nemůžete v Rožnově pod Radhoštěm nechat ujít. Bývá často pro svou historickou přírodní  krásu vidět ve filmech a pohádkách. Valašská dědina je nejrozsáhlejším areálem muzea. Členitostí vám připomene podobu vesnic, jež se rozkládají na úbočí Beskyd. Vedle prostých dřevěnic chudých obyvatel spatříte i zemědělské usedlosti zámožnějších sedláků. Uvidíte také stodoly, chlévy a ovčíny. Podíváte se do interiérů větrného mlýna, kovárny či kolárny. V chalupách se seznámíte s pracovními nástroji dalších řemeslníků. Během léta jsou objekty obydleny tetičkami a koná se zde řada tematických programů zaměřených na lidové zvyky.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9.5/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.