Hvězdárny a planetária - Severní Morava a Slezsko

Mrkněte na náš seznam s tipy na planetária a hvězdárny v regionu Severní Morava a Slezsko. Hvězdárny a planetária vám poskytnou možnost pozorovat hvězdy na noční obloze, vzdálené galaxie, ale také se dozvíte spoustu informací o asteroidech, kometách, meteoritech a souhvězdích, která se skrývají na hvězdné obloze. S dalekohledem budete mít vesmír jako na dlani a budete moci objevovat jeho tajemství. Astronomie je vskutku fascinující disciplína a my vám řekneme, kde se s ní seznámit.

Kam chcete jet?

Hvězdárny a planetária
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Hvězdárny a planetária
Poznávací

Planetárium Ostrava

Severní Morava a Slezsko Ostrava

7.6/10

Pokud máte rádi chytrou zábavu a toužíte se dozvědět zajímavosti nejen z vesmíru, navštivte Planetárium Ostrava. Je součástí Hornicko-geologické...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.