Dětský letní a lanový park Bílá

Bílá, Beskydy - Valašsko, Severní Morava a Slezsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10

V areálu Ski Bílá v okrese Frýdek Místek si zábavu s dětmi užijete nejen v zimě. V letním období je beskydský Dětský letní park Bílá naplněn bohatou nabídkou atraktivních herních a zábavních prvků a aktivit. Areál najdete v obci Bílá nedaleko Starých Hamrů a vodní nádrže Souš. Najdete v něm zábavu, relax, pohyb i poznání.

Autor článku: Radomír Němeček, 14. dubna 2021

Nepřeberné množství aktivit

Děti se pobaví na celkem třiceti atrakcích. Vyzkoušet mohou podsíťovaný lanový park, tubingové dráhy, bungee trampolíny, aquazorbing. Všichni si můžete zahrát minigolf, potěší vás parkourové hřiště. Děti si pohrají na obřím pískovišti, kde také najdou herní prvky. K dispozici tu je vodní svět s Archimedovou spirálou a závlahou. Děti určitě prolezou šmoulí domečky, indiánskou vesnici nebo dokonce pravěkou jeskyni. Radost jim udělá pirátský skákací hrad, u kterého jsou dokonce děla. Oblíbený je kolotoč Rotondo.

foto: nabile.cz

Zábava v pohybu 

V Dětském letní parku najdete snad vše, na čem se dá jezdit. Můžete si půjčit šlapací auta, dokonce i rodinné šlapací auto. K dispozici jsou horská a sjezdová kola, elektrokola a dětské kola. Projet se můžete na terénních koloběžkách, nebo po vodě v jezírku na lodičkách.

foto: nabile.cz

Vydejte se za poznáním

V parku probíhají pravidelně animační programy. Mozkové závity nad dějinami si můžete potrápit při rýžování polodrahokamů nebo v archeo nalezišti. K poznání vás dovede také procházka naboso nášlapnou stezkou. Zahrát si můžete GPS hry.

foto: nabile.cz

Tipy na ubytování

Příležitosti k relaxaci

Pokud budete unaveni, jsou tu přichystané relaxační zóny, houpací sítě nebo se třeba vydejte do místní minizoo. Uvidíte, jak se tu žije zvířátkům, například kozám a ovečkám, a odpočinete si u nich. 

foto: nabile.cz

Občerstvení

V letním parku je stánek s upomínkovými předměty a občerstvením, v areálu Ski Bílá je řada možností k občerstvení. Velmi populárdní je kavárna a pekárna Domovjanka s čerstvými lokálními produkty.

Kde zaparkovat a přístupnost

Automobil pohodlně zaparkujete na Parkovištích Bílá a Skiareál Bílá. Z parkovišť je to do cíle jen pár desítek metrů.

Poloha na mapě

Kam na výlet

Na cestu si vyzvedněte Zbojnickou kartu
Vyjeďte lanovkou na Zbojnickou horu (774 m n.m.), která je považována za východisko všech výletů v oblasti. Vydejte se na některou z řady pěkných turistických tras. Příjemný je například nenáročný, 3,5 km dlouhý Zbojnický chodník  a Obůrka. Na trase nenáročné procházky pro rodiny s dětmi vás čeká řada otázek. Děti odpovídají a zapisují odpovědi do Zbojnické karty. Tu si vyzvednete v pokladně lanovky. Při správném vyluštění křížovky luštitele v cíli malá odměna. Zbojnický chodník vede přes zvířecí oboru. Můžete spatřit jelena, bílé daňky, nebo kozorohy.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Bílá
725 222 111
info@nabile.cz
nabile.cz

Štítky

  • Zábavné
  • Lanové parky
  • Dětská hřiště
  • pro rodiny s dětmi
  • Výlety
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • Zabávní parky
  • Sportovní
  • pro dva
  • zoo a minizoo
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Severní Morava a Slezsko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.